• Voornaam:   
  • Familienaam:   

Genealogisch en Historisch Overzicht

De Stamboom van de familie Boersma

Cornelis Jansen Merkies

Cornelis Jansen Merkies

Mannelijk - 1756


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Jansen Merkies is geboren in Rucphen; is gestorven in okt 1756 in Rucphen.

    Cornelis is getrouwd met Hendrina Huijbregtse Ros op 10 feb 1760 in Rucphen. Hendrina (dochter van Hubertus Hendriks Ros en Cornelia de Keijser) is gestorven in 1779 in Rucphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Merkies  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jun 1756 in Rucphen; is gestorven op 17 jul 1825 in Rucphen.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Merkies Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in jun 1756 in Rucphen; is gestorven op 17 jul 1825 in Rucphen.

    Johannes is getrouwd met Johanna van Vleetingen op 11 aug 1782 in Rucphen. Johanna (dochter van Franciscus van Vleetingen en Cornelia Arnoldus Adriaense van Gastel) is geboren in jan 1757 in Rucphen; is gestorven op 21 feb 1834 in Rucphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Franciscus Merkies  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in apr 1794 in Rucphen; is gestorven op 19 jul 1866 in Rucphen.


Generatie: 3

  1. 3.  Franciscus Merkies Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johannes2, 1.Cornelis1) is geboren in apr 1794 in Rucphen; is gestorven op 19 jul 1866 in Rucphen.

    Franciscus is getrouwd met Catharina Braat op 19 mei 1822 in Rucphen. Catharina (dochter van Adriaan Braat en Anna Maria Michiels) is geboren in Rucphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Cornelis Merkies  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Cornelis Merkies Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Franciscus3, 2.Johannes2, 1.Cornelis1) en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Cornelia Broekhoven op 4 mei 1859 in Roosendaal. Cornelia (dochter van Willem Broekhoven en Adriana Vromans) is geboren in Roosendaal en Nispen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Johannes Franciscus Merkies  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 jan 1863 in Roosendaal en Nispen; en is gestorven.